ב טו-בייק תוכלו להנות משירות מושלם גם בסדנת הטיפולים והתיקונים שברשותנו.

אנו יודעים לתקן ולטפל במגוון גדול מאוד של אופניים, החל מאופני ילדים ונוער ועד לאופני קצה, קרבון קלילות משקל. עם ניסיון של כמה שנים בתחום האופניים ומתוך אמונה כי כלי טוב עושה חצי עבודה, אנו משתמשים בסדנא שלנו בכלים ייעודים לאופניים מהמותגים המובילים בעולם כגון ParkTool , Icetoolz , BikeHand ועוד.
אנו ב טו-בייק לא רק מוכרים אופניים או מתקנים אופניים, אנחנו גם רוכבים בעצמנו מדי שבוע בשבילים ובסינגלים הנפוצים בישראל, לכן, אנו מכירים ויודעים מתי לטפל באופניים ואיך לטפל באופן באופן הראוי ביותר.

אז מה בעצם אנחנו יודעים לעשות בסדנא שלנו?

אם אתם רוכבים עירוניים או הורים מאושרים לילדים מתוקים, אנחנו יודעים לתקן מערכות הילוכים תקולות, כיוונים מעצורים, החלפת צמיגים ופנימיות ועוד.

רוכבים קשוחים? שטח? כביש?

אנו נטפל לכם במערכת ההילוכים, החל מכיוון בסיסי, החלפת שרשרת בעיתוי הנכון, טיפול מעצורים, בלידינג, ניקוי פיסטונים, החלפת רפידות ועוד.
אצלנו תוכלו לבנות גלגלים וכן לאזן גלגל קיים.
השלדה של האופניים חורקת? אין בעיה- אנו יודעים להחליף מיסבים לשלדה ואצלנו המיסבים הם אירופאיים בלבד!
חופש בגלגלים? אנו יודעים לטפל בנאבות פתוחות וסגורות כולל החלפות צירים ומיסבים.
כמו כן, אנו מטפלים בבולמים ומזלגות, החלפת אטמים, גומיות ושמנים, ניפוח אוויר לפי התאמת הרוכב.
הבייבי שלכם זקוק לניקיון? מצוין, אנו מעניקים ניקוי מלא למערכת הילוכים כולל פירוק הקראנק והשרשרת, מערכת ההילוכים באופניים שלכם תהיה נוצצת!

מלבד לידע הרב שברשותנו בתחום האופניים הרגילים, אנו יודעים לתקן ולטפל בכל סוגי האופניים החשמליים בארץ. אנו יודעים לטפל בבעיות מנוע לכל סוגיהן. בעיות בסוללה של האופניים החשמליים, החלפת מפתחות לסוללה, החלפת פיוז ורכיבים פנימיים.
אנו מתקנים קצרים במערכות החשמל של האופניים החשמליים, ברשותנו מגוון רחב של בקרים חשמליים המתאימים למגוון רחב של אופניים חשמליים.

WhatsApp
היי, ניתן להשיג אותנו גם בווטסאפ, הקליקו מטה על הכפתור